Wieszak drewniany z szafką,jesion bielony,mosiądz,kolekcja francuska

Wieszak drewniany z szafką,jesion bielony,mosiądz,kolekcja francuska
1 980 zł €461 / $530
VITIS
Miasto: Lubliniec
Był online: 21 wrz 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 35

Zamieszczono: 3 sie 2017

Opis towaru przez autora:

Przedmiotem oferty jest wieszak z półką, wykonany z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowany na potrzeby francuskiej kolekcji. Wieszak przedstawiony w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonany ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Elementy stałe (drążek na ubrania oraz pochwyty półki) wykonane są z miedzi. Wieszak jest stabilny, efektowny i nie daje poczucia „ciężkości” dla pomieszczeń. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Wymiary:

Szerokość max: 120 cm

Wysokość max: 170 cm

Szuflady: 16 x 47 cm

Półka z dwiema szufladami: 42 x 100

Wieszak stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.

Jeśli szukają Państwo eleganckiego stołu będącego niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

Więcej zdjęć (4):