Stół drewniany z szufladą,kolekcja francuska,jesion bielony,deco

Stół drewniany z szufladą,kolekcja francuska,jesion bielony,deco
1 749 zł €407 / $468
VITIS
Miasto: Lubliniec
Był online: 21 wrz 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 35

Zamieszczono: 3 sie 2017

Opis towaru przez autora:

Przedmiotem oferty jest stół drewniany z szufladą, wykonany z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowany na potrzeby francuskiej kolekcji. Stół przedstawiony w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonany ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Wymiary: 120 x 60 x 75

Stół stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.

Jeśli szukają Państwo eleganckiego stołu będącego niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

Więcej zdjęć (3):