Okiennice drewniane, na zamówienie, wyjątkowe!

Okiennice drewniane, na zamówienie, wyjątkowe!
1 zł €0 / $0

Promocja

VITIS
Miasto: Lubliniec
Był online: 21 wrz 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 35

Zamieszczono: 21 wrz 2017

Opis towaru przez autora:

Przedmiotem oferty są okiennice drewniane, wyróżniające się indywidualnym rustykalnym stylem, wzorową jakością wykonania oraz niebanalnym wyglądem. Oprócz tradycyjnej funkcji ochronnej przed nasłonecznieniem oraz wiatrem, deszczem i śniegiem pełnią rolę wykończeniową, dodającą uroku i klasy dla budynków mieszkalnych, biurowych, hotelowych i innych.

Trendy w architekturze w chwili obecnej zwracają się ku tradycyjnym rozwiązaniom, naprzeciw wszech obecnie panującym rygorom minimalistycznego stylu w postaci rolet zewnętrznych produkowanych przeważnie z tworzyw sztucznych. Naturalne drewno to perfekcyjna alternatywa wykończeniowa, zachowująca swój wdzięk nawet z upływem czasu. Oferujemy szeroki wachlarz kolorystyczny, realizujemy zamówienia indywidualne; nie ma dla nas wymarzonego projektu, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i dostawą oraz montażem naszych produktów. Zapewniamy zabezpieczenie drewna oraz wieloletnią gwarancję. Z naszą pomocą możecie Państwo również dokonać renowacji i napraw w krótkim czasie- wykonujemy je w ramach okresu gwarancyjnego oraz po. Nasze konstrukcje nie wymagają całkowitego demontażu, cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo jakie wykończenie będzie pasować do Państwa inwestycji, z pewnością doradzimy i pomożemy w doborze materiałów. Przeważnie do produkcji używamy sosny syberyjskiej, która charakteryzuje się trwałością oraz pięknym, naturalnym usłojeniem i barwą, stosujemy również materiały taki jak: okoume, meranti, machoń, cedr kanadyjski, iroko, merbau, badi i inne. Do zawiesia-okucia są wykonane ze stali,ocynkowane oraz lakierowane proszkowo wedle wzornika RAL. Nasze okiennice drewniane będą idealnym rozwiązaniem dla projektów z zamierzonym klasycznym stylem, a szeroki wachlarz możliwości ich zaprojektowania nada każdemu pomysłowi indywidualny wygląd.

Drewno jest naszą inspiracją, nasz zespół z pewnością doradzi w wyborze modelu, pomoże w zaprojektowaniu wykończeń oraz z przyjemnością wykona Państwa zamówienie.

Więcej zdjęć (3):