Komoda drewniana,szuflady,kolekcja francuska,jesion bielony,deco

Komoda drewniana,szuflady,kolekcja francuska,jesion bielony,deco
2 639 zł €614 / $706
VITIS
Miasto: Lubliniec
Był online: 21 wrz 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 35

Zamieszczono: 3 sie 2017

Opis towaru przez autora:

Przedmiotem oferty jest komoda drewniana wykonana z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowana na potrzeby francuskiej kolekcji. Komoda przedstawiona w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonana ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Wymiary komody:

Szafka: 120 x 48,5 cm

Szuflady: 21,25 x 116 cm

Wysokość ogólna: 70 cm

Komoda stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.

Jeśli szukają Państwo eleganckiej komody będącej niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

Więcej zdjęć (5):