Komoda drewniana,kolekcja francuska,jesion bielony,niepowtarzalna

Komoda drewniana,kolekcja francuska,jesion bielony,niepowtarzalna
1 129 zł €263 / $302
VITIS
Miasto: Lubliniec
Był online: 21 wrz 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 35

Zamieszczono: 3 sie 2017

Opis towaru przez autora:

Przedmiotem oferty jest komoda drewniana wykonana z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowana na potrzeby francuskiej kolekcji. Komoda przedstawiona w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonana ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.

Wymiary komody:

Szafka: 76 x 40 x 23 cm

Szuflady: 19,4 x 35 cm

Rozstaw nóżek: 68,87 cm

Wysokość ogólna: 44,5 cm

Komoda stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.

Jeśli szukają Państwo eleganckiej komody będącej niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

Więcej zdjęć (5):