Wymiana łożysk w zgrzewanych/klejonych zbiornikach

Wymiana łożysk w zgrzewanych/klejonych zbiornikach
Monika
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Był online: 24 lip 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 24 lip 2018

Opis towaru przez autora:

Tania i skuteczna wymiana łożysk w hałasujących pralkach!

Twoja pralka hałasuje jakby miała się rozlecieć?

Nie chcesz wydawać pieniędzy na nową pralkę?

Szukasz taniego i skutecznego sposobu naprawy?

Chętnie Ci pomożemy! Wymieniamy łożyska we wszystkich pralkach, szczególnie ze zgrzewanymi zbiornikami, dzięki czemu możesz cieszyć się sprawną pralką bez potrzeby kupowania nowej, a jak powszechnie wiadomo nowe sprzęty są coraz bardziej awaryjne.

Usługa wymiany łożysk wraz z 2 łożyskami i uszczelniaczem oraz spawanie zbiornika po naprawie wynosi 194 zł, co stanowi ułamek ceny nowego zbiornika.

Po umówieniu się na naprawę, usługę wymiany łożysk w zbiorniku pralki możemy dokonać na poczekaniu, a naprawa trwa niecałą godzinę.  Jeżeli nie masz czasu na przyjazd do naszego serwisu lub mieszkasz za daleko to naprawy dokonamy wysyłkowo, a zbiornik po naprawie odeślemy na wskazany adres.

Każdy zbiornik po naprawie jest sprawdzamy na szczelność. Udzielamy 2 LATA GWARANCJI na szczelność zbiornika oraz zużycie zamontowanych części, a gwarancję dostaniesz NA PIŚMIE wraz z dowodem zakupu, ponieważ jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą. Jakość naszych usług potwierdzają opinie naszych klientów oraz współpraca z dziesiątkami serwisów AGD.

Dodatkowe informacje o usłudze, opinie klientów, cennik oraz instrukcje demontażu i montażu zbiornika w pralce znajdują się na naszej stronie:

www.wymianalozysk.pl

Jeśli chcesz reanimować swoją pralkę zadzwoń i umów się na naprawę lub wysyłkę zbiornika.